تماس با ما

به وبسایت امور عشایری استان مرکزی خوش آمدید

عشایر رسانه ای برای بیان مسائل و مشکلات خود ندارند

رئیس سازمان امور عشایر ایران:

عشایر رسانه ای برای بیان مسائل و مشکلات خود ندارند

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت:عشایر رسانه ای برای بیان مسائل و مشکلات خود ندارند و این وظیفه مجلس و دولت را برای توجه به این قشر مولد دوچندان می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره امور عشایر استان مرکزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه با رئیس سازمان امور عشایر ایران دیدار و گفتگو کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این دیدار در سخنانی اظهار داشت:جامعه عشایری با کمترین هزینه بیشترین منفعت را برای کشور دارند.

وی افزود:عشایر رسانه ای برای بیان مسائل و مشکلات خود ندارند و این وظیفه مجلس و دولت را برای توجه به این قشر مولد دوچندان می کند.

قندالی ادامه داد:در سال های اخیر با حمایت دولت و مجلس تسهیلات خوبی برای کمک به افزایش تولید و درآمد عشایر پرداخت شده است.

رئیس سازمان امور عشایر بیان داشت:این سازمان به مردمانی خدمت می کند که بدون کمترین هزینه و با بهره وری بالا برای کشور تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه در حوزه عشایری هم ظرفیت داریم و هم محدودیت، افزود:عشایر برای چرای دام و بهره برداری از مراتع با محدودیت هایی مواجه هستند بنابراین اصلاح نژاد دام به روش بومی و اصلاح تغذیه دام دو کاری است که باید بطور جدی به آن بپردازیم.

بر اساس این گزارش، علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات سازمان امور عشایر در خدمت رسانی به عشایر گفت:خوشبختانه در مجلس دهم بیش از 110 نفر از نمایندگان پیشینه عشایری دارند و نگاه نمایندگان به مسائل و مشکلات عشایر نگاه خوب و حمایتی است.